ZT Five - шаблон joomla Окна

BBL Hakkında

     BURSA BÜYÜK TEMEL LİSESİ: 30 yıldır Üniversite Hazırlık konusundaki bilgi birikimi ve tecrübesi ile eğitime yön veren kurumumuz: ‘çağdaş ruhlu, kaliteli eğitim anlayışı ve yenilikçi adımlar ile dönüşüm süreciyle birlikte 2015-2016 eğitim öğretim döneminde ‘BURSA BÜYÜK TEMEL LİSESİ’ olarak sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

     İnançlarımızdan ödün vermeden, sağlam bir ruhla ilerleyip Türkiye‘nin pek çok üniversitesinin nice fakültelerine binlerce öğrenci göndermiş olmanın verdiği gururlu çehreyle her gün daha yukarıyı hedefliyoruz. Günden güne yükselen başarı grafiğimiz, bizi diğerlerinden ayıran umut dolu serüvenimize destekleyici güç oluyor. Atatürkçü, değerlerine bağlı, yürekli gençleri yetiştirme gayesinden hiç vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğiz. Okuyan, sorgulayan, üreten, mücadeleden ürkmeyen istekli benliklerin, aydınlık dolu geleceğe giden yolda bizlere güvenerek ilerlemelerini sağlıyoruz. Her birinin ardındaki tükenmez ışık demeti olmaya devam edeceğiz.

     Biz, yeni nesillerin pusulasıyız...

     Kaygıların kovucusu, başarılarının ümit bekçisiyiz. Coşku dolu atılımlarla dilini, bilim ve fenin olanaklarını zamana yenilmeden tanıyıp yüksek amaçlara koşan fikirlere temel olmaktayız. Bu anlamlı ilkeyi daima tazeleyip yaşatmaktan bıkmayacağız...

     Ayrıcalıksız eğitim ve öğretime gönül vermiş kurumumuz, mesleğine dört elle sarılmış öğretmenlerimizle otuz yıldır olduğu gibi bundan böyle de yükselmeye devam edecektir.

“ Hayallerinizi ertelemeyin. Siz’de BÜYÜK düşünün”